KALİTE POLİTİKASI

 

DOĞUPER PERSONEL BELGELENDİRME

KALİTE POLİTİKASI

DOĞUPER; yerel ve uluslararası mevzuata uygun şekilde çalışarak ve hiçbir ayırım yapmaksızın herkes için adil ve tarafsız davranarak hizmet verir. Kurum / Kuruluş istek ve beklentileri doğrultusunda herhangi bir maddi kaygı taşımaksızın, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, verdiği hizmetin en üst düzeyde sunulmasını garanti etmektedir.

İlkelerimiz ile

Personel Belgelendirme kuruluşu olarak göstereceğimiz bütün faaliyetlerimizde, bütün müşterilerimize tarafsızlıkla hizmet vermek.

DOĞUPER EN ISO IEC 17024;

Standardının gereklerini yerine getirmek ve sürekliliğini sağlayarak,

SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK.

Personel belgelendirme talebinde bulunan adaylara adil, tarafsız ve eşit yaklaşımlarda bulunmak, bu bağlamda bağımsız, tarafsız ve sadece bilime ve gelişime odaklı süreçlerini işletmek,

Belgelendirdiğimiz tüm müşterilerin bilgilerini gizlilik ve güvenlik şartlarımıza göre korumak ve saklamak, Hizmetleri sunabileceğimiz yerel ve uluslararası pazarlarda hizmet vermek.

DOĞUPER ’in

herkese eşit, adil, tarafsız davranan, güvenilir, yeni fikirlere açık, farklı, ayrım yapmayan belgelendirme merkezi olarak örnek kuruluşlardan biri olmasını sağlamak;

EN BÜYÜK POLİTİKAMIZ VE HEDEFİMİZDİR.

Pin It on Pinterest